Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą telefoniczną, na podany nr telefonu informacji marketingowych oraz informacji handlowych od Spółki Seima Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie (31-158) przy ul. Krowoderskiej 66/1. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie odwołana.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany adres e-mail informacji marketingowych oraz informacji handlowych od Spółki Seima Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie (31-158) przy ul. Krowoderskiej 66/1. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie odwołana.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przez Spółkę Seima Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie (31-158) przy ul. Krowoderskiej 66/1, w celach marketingowych i handlowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie odwołana.


Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych, w zakresie informacji podanych w formularzu kontaktowym  Podmiotom obsługującym przedmiotową inwestycję, w celach marketingowych i handlowych, w tym księgowych i administracyjnych.  Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie odwołana.


Administratorem danych osobowych jest Seima Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-158) przy ul. Krowoderskiej 66/1, e-mail: biuro@seima.pl (dalej jako Spółka). Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu kontaktu z Klientem na podstawie art. 6 ust.1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), przy czym uzasadniony interes Spółki należy rozumieć jako kontakt z Klientem, w związku z pozostawionymi przez niego danymi, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także w celach marketingowych oraz w celu przesyłania informacji handlowych wskazanych w tej zgodzie, na podstawie art. 6 ust.1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016 r. i wcześniejszych, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu sprzedaży mieszkań i przenoszenia na Klientów własności lokali wybudowanych w ramach inwestycji mieszkaniowej przy ul. Grzegórzeckiej 15 w Krakowie (dalej Inwestycja), zaś w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, do czasu jej cofnięcia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu usprawnienia kontaktu z Klientem, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także dla realizacji celu wskazanej w zgodzie.